Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2017 Oturma Odası Modelleri
Oturma odaları evlerimizde en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan bir tanesidir.Bu yüzden en çok ilgi gerektiren alanlardan olduğunu düşünüyorum. Oturma odalarında ne gibi değişiklikler yapabilirsiniz oturma odaları için dekorasyon önerileri neler, hepsine göz atalım şimdi. Oturma odası dekorasyonlarında günümüzde en çok kullanılan ürünlerden olan tv üniteleri ve duvara monte edilen plazma tv lerin olmasından dolayı tv karşılarına konulan köşem modelleri ile odalarınız hem daha az bir alana sığacak hemde işlevsel olacaktır. Renkli modelleri 2016 yılında öne çıkan modeller arasında, evleri küçük odaları ufak olanlar için köşem modelleri ideal seçim olurken, daha geniş oturma odasına sahip kişiler için oturma odası modellerinin yanı sıra yemek masaları da odalarda tercih edilen modeller arasında. Sehpa modellerinde ise geçtiğimiz yıla damgasını vuran zigon sehpa modelleri ile orta sehpa modelleri yine en çok tercih edilecek ürünler arasında.

kırmızı Oturma odası dekorasyonuSehpaların yanı sıra duvarlar içinde tablo modelleri yine çok tercih ediliyor. Sizlerde oturma odası dekorasyonunda olmazsa olmazlardan olan orta sehpa modelleri ve duvarlarınız için tablo modellerini eksik etmeyin.Tablo seçerken içerisinde koltuk renklerinizin bir kaç renk olarak geçmesine özen gösterirseniz çok daha modern bir dekorasyon elde edebilirsiniz.Örnek resimde görüldüğü gibi…

2017 Oturma Odası Modelleri Foto Galeri
Birbirinden güzel oturma odası modelleri ve en güzel oturma odası modellerinin yer aldığı foto galerimizden en güzel dekorasyon önerilerine ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ