Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Ofis Sandalye Modelleri Ve Fiyatları

Bir ofis sandalyesi seçebilmek için, elbette ki ürün kalitesi, renk çeşitliliği, kullanım kolaylığı ile birlikte, ofis sandalye fiyatları da göz önünde bulundurulmalıdır. Sizlere bu konuda pek çok farklı tasarım ile sandalye sunan, ofis malzemeleri firmaları, renk çeşitliliği konusunda gayet geniş bir yelpazeye sahip.

File kaplamalı modeller

Bir sandalye de olmasa olmazlardan bir tanesi elbette ki terletmez özellik. Fakat sandalyeler deri kaplama olduğunda, bu durum kaçınılmaz oluyor. İşte bu durumda da fileli modeller ön plana çıkarak, terletmez özellikli modeller kullanıcı ile buluşturuluyor.

Ergonomik tasarımlar

Saatlerce masa başında oturmak gerçekten zor bir işi. Her ne kadar dışarıdan öyle görünmese de, yanlış bir sandalye seçimi, sizlere bazı sağlık sorunları getirebilir. Bundan dolayı da ergonomik tasarımları ile sırt ve oyunu destekleyen modellerden tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

müdür 2016 Ofis SandalyesiAyarlanabilir yükseklik

                Tabi ki ofis sandalye fiyatları, birbirinden farklı özelliğe göre değişiklik göstermektedir. Yine bu özelliklerden olmazsa olmazlarından birisi de ayarlanabilir yüksekliklerdir. Sandalye oturumunun olduğu noktanın altında bulunan bir mandal ile yükseklik ayarlanabilir. Yine bunun yanı sıra, istediğiniz her nokta da kilitleme özelliği olurken, yapılan bazı seçimlerde ise, arkaya yatan ve kilitlenen modeller de bulabilmek mümkün oluyor.

Ahşap kol detaylı

Tamamı deri olan, kol dayamaları ahşap ile kaplanmış ve krom aksesuar olarak kullanılan bir model de ofis sandalyeleri arasında şık bir tasarıma sahiptir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ