Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Ofis Koltukları Ve Fiyatları

Çalışma ortamlarında önemli bir yere sahip olan ofis koltukları, farklı teknik özelliklere sahip olmasından dolayı, fiyatları da birbirinden çeşitli olabilmektedir. Kısaca, ofis koltukları fiyatları hakkında bilgiler vermek gerekirse, bazı özelliklere sahip olan ürünler şunlardır.

Deri detaylı ahşap modeller

Kol dayama bölümleri ahşap olan, oturum bölgesi ise deri kumaşlardan üretilen bu modeller, deri kalitesine göre farklı fiyatlar ile sunulabilir. Bazı teknik özellikleri ise;

  • Oturum yüksekliği ayarlama
  • Sycron mekanizması ile istenilen noktada kilit özelliği
  • Ayaklar metal iskelet olarak sunulurken, ahşap kaplama özellikleri ile şıklık kazandırılmıştır.
  • Yıldız ayak tasarımına sahiptir

Sırt ve kol dayama noktalarında da korum detaylar ile şıklık kazandırılan böyle bir model, oldukça uygun bir fiyata sizlere sunulabilir.

misafir 2016 Ofis KoltuklarıErgonomik tasarımlı ürünler

Oturum rahatlığı, sağlık açısından oldukça önemli olurken, ergonomik tasarımlı olan bu modeller, sırt ve boyun destekli olarak üretilmektedir. Terletmez dayanıklı file kumaşlar ile de daha rahat bir kullanımı sunması ile birlikte, ayarlanabilir kolçaklar da farklı bir teknik özellik.

Yine file kumaştan kaplanmış olan oturum minderi de, terletmeyen özellik ile sizlere sunulanlar arasındadır. Tabi ki ofis koltukları fiyatları kapsamında olan böyle bir ürün, kalitesi ve kullanım kolaylığı açısından, diğer standart modellere göre biraz daha pahalı olabilir. 360 derece dönebilen yıldız ayak mekanizması ise, şık krom kaplamalı sağlam bir tasarıma sahip olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ