Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev hanımlarının bir nevi sırdaşı haline gelmiş olan mutfaklar, ev içerisinde günün en çok zamanın geçtiği iki bölümden biri olarak hayatımızın bir parçası haline gelmektedir. Ev hanımlarının çeşitli yemek yapma veya aile bireylerinin yemek yemesi için sürekli temiz hava kapasitesine sahip ve hijyenik bir ortam olması gerekiyor. İşte bu nokta’da mutfaklarımızda aspiratörler devreye girmektedir. Aspiratör mutfaktaki yemek ve diğer kötü kokular emer, mutfağın havasını temiz bir şekilde dengeleyerek ev halkının rahat bir nefes almasını sağlamaktadır. Eski tip aspiratörlere hitaben, yeni trend olarak görünen ve ev dekorasyonu adı altında mutfak dekorasyonu içerisinde kendini göstermekte olan ve günümüzde ankastre mutfak ürünleri adı altında aspiratörler karşımıza çıkmaktadır.Daha modern ve şık görünümleri ile, özellikle 2017 mutfak aspiratörleri, ev hanımlarının tercihi olmuştur. Aspiratör‘ün nerede kullanılacağı da oldukça önemlidir.

Eğer küçük bir mutfağınız var ise dolap aralarına veya büyük bir mutfağa sahipseniz daha ferahlık verici alanlarda kullanmanız önerilmektedir.

Mutfağınızdaki Ocağınızın Konumu Nasıl Olmalı?

Mutfağınız’da kullanacağınız ocağınızın diğer mutfak eşyaları olan kombi, buzdolabı veya perde altına gelmeyecek şekilde bunlardan uzak tutarak kullanmalısınız. Olası sıkıntılı durumlarda ev eşyalarınıza zarar gelmemesi ve perdelerden uzak tutarak olası bir yangın çıkmasını engellemek adına uzak tutulmalıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ