Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Günümüz ev dekorasyonların arasında kişiler bazen evinin tüm alanlarında aynı renkleri kullanırken, çoğu tarz sahibi kişiler ise, evinin her bölümünde ayrı bir renk kullanarak harika bir ev dekorasyonu yapmaktadırlar. Dekorasyonunun kullanılacak olan evin bölümüne göre renk seçeneği de bu konuda oldukça önemlidir. Oda veya evin diğer bölümlerinde kullanılacak olan renk tonları kişiliğinizi ve tarzınızı yansıtacağı gibi, daha rahat ve iç açıcı bir konsepte sahip olmalıdır.

Böylelikle daha çok detaya sahip ve özel bir dekorasyon uygulayabilirsiniz. Her alanda farklı renk seçimi kullanımı konusunda örnek vermek gerekirse, ilk başta aklımıza gelen bölümler arasında mutfak, salon ve yatak odaları gelmektedir. Mutfaklarda kırmızı ve benzeri sıcak renkler rağbet görmekteyken, salonlarda ise turuncu, yeşil ve açık krem renkleri bu senenin en tren renkleri arasında yer almaktadır. Yatak odalarında ise bu senenin en popüler renkleri arasında yer alan mavi ve akabinde isteğe göre mavi tonlarında renkleri kullanarak, yatak odanıza harika bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra mavi rengi dinlendirici ve huzur verici bir özelliğe sahiptir. Sizde mavi detaylı yatak odası dekorasyonları üzerine bir kombin yaratmak istiyorsanız aşağıda yer alan galeride bulunan sizler için hazırladığımız resimlere göz atabilirsiniz.

2016 mavi detaylı yatak odası dekorasyonu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ