Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonu deyince akla ilk gelen evin bölümlerinden biri olan salon modelleri ev yaşamında zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz alanların arasında gelmektedir. Ev hanımlarının veya aile bireylerinin salonlarına dekorasyon uygulamak için birçok model ve fikirler üzerinde sürekli tartışmalar meydana geldiğini bilmekteyiz. Bazı evlerin salon veya diğer ev bölümlerinin pek geniş olmaması üzerine dekorasyon konusunda kararsız kaldıkları bilinmektedir. Özellikle’de küçük bir salona sahipseniz birazdan sizlere sunacağımız fikirler tam size göre. Küçük bir salonunuz var ise üzülmeyin, bu konumuzda sizlere küçük salon dekorasyonları hakkında bilgiler sunacağız.

İlk olarak sizlere dezavantajlardan biri olan küçük salonlarda kullanılan dekoratif ev ürünleri ve süs eşyalarının gereksiz yere yer kapladığını ve salonunuzu kalabalık göstereceğini hatırlatmak isteriz. Özellikle odanızın boyutları 16 m2’den ufak ise, dekoratif ev ürünleri ve süs eşyalarını kullanmayın. Mobilya önerisi olarak, küçük salonlar‘da son zamanlarda tercih edilen köşe koltuk takımları veya L koltuk tarzında mobilya modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Ayrıca televizyon ünitesi değilde yerine şık bir televizyon sehpası salonunuzun daha ferah ve geniş görünmesini sağlayacaktır. Duvar kolonları veya kirişleri alçı paneller ile kapatarak oyuklu kareler oluşturup içerisine renkli doğal taşlar veya az sayıda ufak süs eşyalarını da bırakabilirsiniz, tabi aşırıya kaçmamak kaydı ile. Aşağıda yer alan galerimiz’de 2016 küçük salon modelleri hakkında resimler yer almaktadır, bunlara göz atmanız halinde mutlaka salonunuz kafanızda bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ