Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Genellikle eski tarihlerde fabrika veya harabe mekanlarda kullanılan endüstriyel stiller günümüz ev dekorasyonlarında da uygulanarak harika görünümlere bürünmektedir. Son zamanlar’da ev dekorasyonları içerisinde uygulanan endüstriyel stili banyo dekorasyonu sayesinde popülerliğini tekrardan kazanmış ve evin her bölümünde oldukça rahat ve uyum sağlanacak şekilde tercih edilmektedir. Endüstriyel tazı ev dekorasyonlarında eski ve deforme olmuş tuğlalar, taşlar, beton duvarlar, eski metaller ve diğer aksesuarlar her ne kadar göze hoş gelmese de ev dekorasyonu içerisinde uyumlu bir halde kullanıldığında oldukça harika bir atmosfer ortaya çıkmaktadır.

Özellikle’de banyo dekorasyonları için son yıllarda tercih edilen endüstriyel stili banyo dekorasyonları, birçok çift tarafından evlerine farklı bir hava katmak için tercih edilmektedir. Banyolarına sıra dışı farklılık ve doğal bir görünüm katmak isteyen kişiler endüstriyel banyo modelleri ile muhteşem bir uyum yakalayabilir.

Endüstriyel mutfak dekorasyonları ve benzeri diğer ev bölümü dekorasyonlarında kullanılan bu stil son olarak banyolara da girerek muazzam bir görünü ortaya çıkarmaktadır. Tuğla ve beton görünümünde olan endüstriyel dekorasyonlar içerisinde ayrıca metal aydınlatmalar, metal borular ve dekoratif metal aksesuarlar ile muhteşem bir banyo dekorasyonuna rahatlıkça sahip olabilirsiniz. Hemen aşağıda yer alan galeride 2016 endüstriyel banyo dekorasyonlarına göz atabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ