Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Çocuk Odası Dekorasyon Modelleri
Her geçen gün yenilikler gelmeye devam ediyor. Evinizin odalarında başlayan yenilik kendisini çocuk odalarında da göstermeye başladı. Çocuklarınızın odalarında daha rahat edilmeleri için birbirinden güzel dekorasyon seçimlerine imzanızı atmalısınız. Onların hem rahatlığı hemde kişisel gelişimleri için odalarında çok rahat etmeleri gerekmektedir.  Arkadaşları ile odalarında güzel vakit geçirebilmeli ve güzel anlar paylaşabilmelidir. Bunu yapabilmek için oda dekorasyonunu yaparken sadelikten yana olmalı lüzumsuz eşya kullanmaktan kaçınmalısınız.

 

Şunu iyi bilmelisiniz ki bu zamanın çocukları eski çocuklar gibi bir kaç yatak ve ranzaya kanmıyor odalarının çok iyi dizayn edilmesini istiyor. İşte bu aşamada devreye siz girmelisiniz ve hem konforlu hemde göze hoş gelen tasarımlar tercih etmelisiniz. Şuan havalar soğumaya başladığından odalarda ki ısınmayı da iyi ayarlamalısınız. Eğer evlerinizde kalorifer sistemi varsa sorun olmaz ama soba ile ısınan evlerde çocuk odaları ısınamadığından çocuklarınız hasta olabilmektedir.

Çocuklarınızın yataklarını peteklerin yanında değilde karşısına koyun bu sayede daha iyi ısınacaklar. Pencere kenarına yatağı koyduğunuzda güneş ışınları direk gözlerine geleceği için bunun yerine pencerenin karşısına koyun hem oda daha iyi aydınlanır hemde ısı odanın tümüne yayılır. Bir diğer konu da dolapların nasıl yerleştirileceği giysi dolaplarını yatağın tam karşısına değile yanına yada çaprazına koyun. Çünkü çocuklar korktuklarında en ufak şeyin bile etkisinde kalabilir o yüzden dolaplar onlara ürkütücü gelebilir.

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ