Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2016 Antre Dekorasyon Modelleri
Ev dekorasyonunda bence en önemli alanlardan bir tanesi de antrelerdir. Ama ülkemizde yeterince önem verilmemektedir. Misafirleriniz geldiğinde onları ilk karşılama yerinin ev girişleri olduğundan aslında buralara daha fazla önem göstermelisiniz. Bu yüzden ev girişlerinizi daha şık dizayn etmelisiniz. Şık olması gerekirken aksine en karanlık ve en dışlanmış alanlar buralardır. Siz bu yanlışı evlerinizde yapmayın ve antrelere de gereken önemi gösterin. Antrelerinizi daha modern ve şık hale getirebilmek için neler yapılabilir hep birlikte göz atalım.

1- Antre bölümleri genelde evin en karanlık bölümleri olduğundan açık renkleri kullanmalısınız. Bu sayede bu alanlar daha ferah ve açık olacaktır.

2- Bunu yapabilmek için daha aydın olmasını sağlamak için aydınlatma modellerini de dikkatli seçmelisiniz. Bunun için en uygun avize modellerini seçebilirsiniz. Bunun için de en uygun modeller bir kaç kolu olan avizeler, aplik veya spotlar antrenizde yeteri kadar aydınlığı sağlamanıza yardımcı olacak ürünlerdir.

3- Daha modern hale getirebilmek için duvar kağıtlarından da yararlanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey tercih edeceğiniz modellerin açık renkli ve parçalı yada klasik tarzda olmasıdır.

4- Yine antre dekorasyonunda şıklık kazanmak adına tercih edilen ürünlerden bir tanesi de ayna modelleridir. Aynalar hem ferahlık ve büyüklük hissi kazandıracağından hem de dışarı çıkarken kendinize çeki düzen vermenii sağlayacaktır. Aynalar ışığı yansıtacağı için bu sayede daha aydınlık olacaktır.

5- Antre dekorasyonun da bir başka önerimiz de bu alanlarda ailenize özel bir alan oluşturmanız örneğin aile resimlerinin yer aldığı bir anı köşesi…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ