Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Geçmişten günümüze dekorasyonda  modası geçmeyen ve kullanımı popüler ev tekstil ürünleri arasında yer alıyor yolluk modelleri. Genellikle dar ve uzun bölgelerde tercih edilen , farklı çeşitleri bulunan dekoratif yolluk modelleri desen ve malzemesine göre birbirinden şık ve modern farklı modellere sahip. Çoğunlukla antrelerde yerini alan renkli yolluklar  arasında el dokuması kilim yolluk , kaymak tabanlı yolluk modelleri , son dönemlerin gözde akımı olan patchwork yolluklar , ve son olarak anti baktariyel yolluk olmak üzere kategorilere ayrılıyor.

Daha modern ve renkli bir tarz için pachwork yollukları tercih edebilirsiniz  , hem görünüm olarak evinize renk kazandırabilir aynı zamanda daha dekoratif ve şık bir tarz elde edebilirsiniz. Daha özel ve geleneksel motifleri seviyorsanız el dokuması yolluk ve kilimleri tercih edebilirsiniz. Ancak yolluklar tasarım itibari ile ince olduklarından dolayı seçimlerinizi yaparken kaydırmaz taban özellikleri bulunan modelleri tercih ermek daha mantıklı olacaktır.

Yolluk seçimlerinizi evinizde yer alan halı ve kilim modellerinin renklerine ve tarzına göre yapabilirsiniz , bu şekilde daha uyumlu bir dekorasyon görünümü elde edebilirsiniz. Son olarak dekoratif yolluk almak isteyenler , kullanacakları alanın genişliğine ve uzunluğuna dikkat etmelidir. Galerimizde sizler için hazırladığımız modern ve dekoratif 2015 yolluk modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

modern yolluk modeli 2015

2015 kilim yolluk modelleri – Galeri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ