Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Mobilya konuklardan en çok ilgi kazanan evde önemli eşyalardan biridir. Bunlar en önemli iyi iletişim noktalarıdır. Aile ve arkadaş sohbetleri için mobilya muhtemelen hayatımızdaki en önemli yeteneklerden birisidir, mobilya ile konuşma noktaları gibi iyi bir formudur. Haberleşme, sizin kişiliğinizi, tat ve hatta değerleri temsil edecek seçimlerdendir mobilya.Bugün sizlere 2015 yılında mobilya trendlerinden resimler ile bahsedeceğiz.

2015 yılında Mobilya Trendlerine bir göz atalım

1. Ev iç Açık Mobilya

Bahçenizde şezlong ve oturma odanızda hasır tarzı açık hava mobilyalarınızı kullanabilirsiniz. Oldukça şık ve trend mobilyalar arasında bahçe mobilyaları geliyor. Onları kullanırken daha şık bir oda dekoru için  sandalyeler ve masalar ile sofistike bir çizgi ile her şeyi daha güzel gösterebilirsiniz. Eski metal, cam, hasır ve doğal ahşap popüler seçeneklerdir.

2. Glamour
Hepimiz şık ve gösterişli mobilyaları severiz. Şimdi ve sonra gösteriş üzerinde biraz takdir duyacağınız ve biz daha fazla ‘glamour’ olarak önümüzdeki birkaç yıl içinde mobilyaları göreceğiz. Aşırı müsriflik ile harmanlanmış zengin mobilyalar trend oluyor. Bir misafirler de  ‘wow’ hissi yaratmak için harika seçimdir

3. Vintage Mobilya
Mobilya modellerinde yine vintage esintilerin trend olduğunu görüyoruz. Sizde evinizde birkaç antika mobilya öğeleri eklemek için 2015 yılında yeşil renkler ile tercih edebilirsiniz. Vintage mobilya popüler olmaya devam eden trendlerden ve eski mobilyalarınızı sizde kaplatarak yeniden   değerlendirmek için harika bir yoldur.

Bir vintage masa, sehpa veya kitap rafı da ev mobilyalarında  benzersiz ve kesinlikle daha fazla ağaçların kesilmesini önleyecektir.

Bunları da kaçırmayın; 2015 Tekzen Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

4. Çok Fonksiyonlu Mobilya
Biz 2015  yılında daha fonksiyonlu mobilya kullanımlarının trend olduğunu görüyoruz sehpa, depolama raf veya bir sandalye için bu tasarımlardan seçebilirsiniz.

Bakınız; Koçtaş 2015 bahçe mobilyaları

Çok fonksiyonlu mobilyalara asında diğerleri çalışma masası ya da gizli çekmeceleri ile gizleyen sandalye ve koltuklar veya yatak haline dönüştürmek için içi yataklı koltuk ve kanepeler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ