Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Yaz ev dekorunuza güzellik ve huzur eklemek için bu çiçek fikirlerinden birini deneyerek yeni yılda daha güzel bir başlangıç ​​yapın! 2015 ev dekorasyonu için en iyi çiçek trendlerini uzmanların yazılarından sizler için seçtik…

Evinize yeşil bitkiler, sarmaşıklar ile kaptüs çiçekler alın, onlar uzun süre canlılığını ve güzelliğini koruyabilir.Ve her zamankinden daha büyük şekillerde evlere geri döndü. Sert ve uzun geçen kışın kasvetini bahar ve yaz çiçekleri ile evinize barış ve huzuru yeniden getirin!!

Özellikle çiçeklerde vintage esinlemeler 2015 yılında çok trend 
“Biz hala cıva cam ve geri dönüşümlü cam vazoların yanı sıra  rustik etkileri olan çiçek tasarımlarının çok etkili olduğunu görüyoruz. Bu trend rahat ve huzur verici olduğu için, devamı sürekli olacaktır , ayrıca evlerde daha lüks bir görünüme sahiptir ve birçok varyasyonu vardır. Biz bunu daha görmeye devam edeceğiz  ve kendisini değiştirmeye, revize etmeye devam edecektir.

Ayrıca bakınız; Banyoda Bitkiler Kullanmanın 12 Yaratıcı Yolları

İlkbahar / yaz  için 30 Narin Kiraz Çiçeği Dekor Fikirleri

Başka bir trend ise çiçeklerde parlak, kontrast dolu doygun renkler. Bu görünüm için anahtar canlı çiçeklerden bir arada harmanlama şeklidir. Biz hayatımızın çılgın taleplerini almak için kısa bir an için neşeli, doymuş renkli çiçekler seçebiliriz.

Küçük resimlere tıklayarak galerimiz den detaylı inceleyin !

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ