yatak odası; Evin en kutsal odalarından biri ve biz uyku için olsa bile en çok zaman harcadığımız odalardan sadece biri. Çiftler için, bir denge,huzur ve eğlence, kişisel tarz ve hem de çalışan bir tasarım üzerinde ortak bir anlaşmaya göre yatak odası dekorasyonu seçmesi gerekir.
renkler,ile enerji  hissedeceğiniz 2015 yatak odası trendlerinden 11 örnneği sizler için düzenledik.
Burada 2015 yılında popüler olacak 11 farklı yatak odası trendlerini sunuyoruz;  ama, trend ya da değil yatak odası size ilham verecek bir şekilde dizayn edilmesi gereken bir kişisel özel odanız olduğunu unutmayın.
1. Çiçek Duvar Sanatı
Gösterişli çiçek duvar sanatı ile yatak odaları daha taze görünüyor. (Çok çiçekli bir görünm olmadan) Doğal çiçek güzelliği hakkında ferahlatıcı bir şey var. Eğer inceliklerini ve dünyayı yaşayan facinations takdir bir kişi iseniz, bir büyük duvar boyama veya baskı yatak odası yoksun olduğunu etkisi var. Bizim kişisel tercihimiz ancak sizde seviyorsanız yatak odanıza çiçek desenli duvar sanatı seçebilirsiniz. Büyük baskılar kabul edilebilir bir alternatif olabilir.Tablo ve duvar kağıdı da olabilir.
Aşağıdaki güzel karahindiba örneği, güzel ve romantik  bir şeyler konuşuyor. Bu güzel görünümlü resim popüler bir  yatak odası objesi olacak.

cicekli duvar dekoru olan yatak odasi dekorasyonu 2015

cicekli duvar dekoru olan yatak odasi dekorasyonu 2015

2. Gri, Yumuşak Siyahlar ve Beyazlar  ile yatak odası dekoru

Kapalı siyahlar, griler ve beyazlar içinde orman yeşili detaylı bir yatak odası dekoru tercih edebilirsiniz. Bu yıl iç tasarım veya ticari fuarların herhangi bir ziyaret ederseniz satıcıları arasında yaygın bu renk paletlerini görürsünüz. Satıcıları arasında popüler 2015 trendlerinden biri olacak anlamına gelir, müşterilerden gelen talepler dahilinde…

trend yatak odasi modelleri 2015

trend yatak odasi modelleri 2015

3. Otel Etkisi

Bazıları bunda bir nefret edecek, ancak otel tarzı yatak odası ev tasarımı yeni yatak odası trendleri arasında. Doğal ışık, başucu aydınlatmaları, masa ve sandalyeler ve büyük pencereler gibi pratik unsurları getirerek, büyük ferah yatak gibi detaylarda ekleniyor.
Lüks otel tasarımları ve  motel tarzı odaları arayın. Aydınlatma insanların ruh halini etkileyen en önemli faktörlerden biridir, ve otel odalarında yumuşak aydınlatması çok önemlidir… Ekstra sıcak  davetkar bir atmosfer eklemek için bazı bitkiler ve yeşillik ekleyin.

yatak odasi trendleri 2015

yatak odasi trendleri 2015

4. Geleneksel tarz yatak odaları

Eski bir eğilim olsa da, halapopüler olmaya devam edecektir. 60 ve 70 ‘iç tasarım trendleri düşünün, bazı noktada bir yenileme gerektiren modern çizgiler ile tercih ediliyor. Aşağıdaki gibi bir  yatak odası zamansız bir klasik.

geleneksel yatak odasi modelleri 2015

geleneksel yatak odasi modelleri 2015

5. Orkide Rengi Yatak odası dekoru

Zengin ve yaşam ile canlı; Adından da anlaşılacağı gibi, t orkide Pantone’nin geçen yıl ki seçimi olsa da yatak odalarında trend olan bir renk. Bu paleti herkes için ideal olmayabilir ama bu renk size enerji verir.  Renk kullanımı;  duvarlar, abajurlar, çiçek sanatı, kilim, desenli yastık, yatak örtüsü ve döşemelik kaplaması bile olabilir.sizde yatak odalarınıza bu büyüleyici canlı orkide renginden objeler ekleyin.

orkide rengi yatak odasi dekorasyonu 2015

orkide rengi yatak odasi dekorasyonu 2015

6.Beyaz yatak odası

Beyaz yatak odası tasarımlarının 2015 yılında popülaritesi daha da artmaktadır ve trend devam ediyor.Odaya daha fehar, temiz ve klinik yatak etkisi yaratmaktadır…Aydınlık ve derli toplu tasarımlar daha da dikkat çekici detaylardan.

beyaz yatak odasi dekorasyonu 2015

beyaz yatak odasi dekorasyonu 2015

7. Fas Vurgular

Biz son birkaç yıldır dır dekorasyonda etnik baskılar da bir artış gördük, ama bu eğilim daha spesifik: Fas. Afrika’nın kuzey batısındakine kadar sürer.Fas tarzı  eşsiz desen ve tasarımları ile dekorasyon dünyasınada nüfuz etmiştir. Kanvas baskılar, perde, klim, yatak ve döşeme kaplamaları üzerinde Faslı desenleri arayın.

Bunlarda ilginizi çekebilir; Fas stili ev dekorasyon modelleri

fas tarzi yatak odasi dekoru 2015

fas tarzi yatak odasi dekoru 2015

8. Doğal Malzemeler

Doğal tonları, ahşap özellikleri, metal, taş ve tuğla. Bunların hepsi 2015 yılının doğal dekorasyon trendlerinden.ahşap paneller, tuğla veya tuğla kaplama  duvarlar için…

2015 yatak odasi trendleri dogal malzemeler

2015 yatak odasi trendleri dogal malzemeler

9. Rustik yatak odaları

Rustik dekorasyon doğal ve sağlam. Doğal aksesuarlar, odaya  gerçek bir rustik dokunuşlar ekler.  Bir odaya  ham, doğal, rustik parçalar ekleyin 2015 yılında harika bir trend olacak…Ayrıca bakınız; Klasik ve Rustik Yatak Odası Modelleri 2015

rustik yatak odasi modelleri 2015

rustik yatak odasi modelleri 2015

10. Ahşap yatak odası modelleri

Mümkünse, aynı oda içinde birden fazla popüler trendi birleştirerek yeni fikirler üretin. Başka bir eski tahşap ile ile doğal rustik tasarımı birleştiren aşağıdaki tasarım da uygulanmış gibi dekorasyon yaratın.Ahşap vurgular genelde, mobilyalar, yatak başları ve komodinlerde tercih edilebilir.

ahsap yatak odasi modelleri 2015 trendi

ahsap yatak odasi modelleri 2015 trendi

11. Güzel Mavi

Mavi rengin güçlü dekorasyon trendlerinden biri olduğunu söyleyebiliriz.  Bu yıl olduğu gibi mavi ile yanlış gitmek zor. Yumuşak pastel maviler, gökyüzü maviler, lacivert, turkuaz elektrik parlak mavi; hepsi moda ve konum olarak diğer renkleri ile harika birliktelik sağlar. Odaya mutlu iyimser bir his vermek için mavi tercih edebilirsiniz. Mavi yatak odası ise ; mükemmel bir gün için ideal bir başlangıç ​​diyebilirsiniz.

mavi yatak odasi modelleri 2015

mavi yatak odasi modelleri 2015

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ