Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Kendini tarzının% 1 parçası da olsa olmadığı bir yatak odası modeli , harika yatak odaları olan o şanslı insanlar kadar mutlu yaşadığınız bir yatak odası dekorunuz olamaz. Ne kadar pahallı ve lüks olsada hep bir eksik hissedersiniz. Yatak odası modeliniz ve dekorunuz bir nevide olsa sizi yansıtmalı.

Bu yazımızda  özellikli 2015 lüks yatak odası modellerini sizler için seçtik. Görkemli yatak odası modellerinden avizeler yatak dan hoşgörü yüksekliği olan , onlar bize her zaman  ulaşamayacağımız  gibi görünen dünyaya bir bakış sunuyor.

pırıl pırıl yatak odası dekorlarında  lüks hissi oluşturmak için yumuşak ve yatıştırıcı griler ve gümüş kullanır. Pratik bir sıcak fırtına bulutu içinde uyanmak gibi hissettiren bu yatak odasında uyanmak süper olur, çıplak ayaklar için  bir peluş gümüşi gri halı yatak odalarına çok yakışıyor. Ayrıca bu yatak odası modellerinde ultramodern  avizeler ile dekore edilmiş..

Daha fazla para olmadan bile yatak odanızda harika bir görünüm oluşturabilirsiniz.Bu sizin birazda kişisel zevkinize kalmış. Bazı neşeli renkler ile yatak odası aksesuarları seçmek daha güzel gösterir. Işık alan ve canlı renklerin hakim olduğu mütavazi yatak odası modelini bir anda daha şık yapabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir; Modern ve şık yatak odası modelleri 2015

Grafik desenli duvar kağıtları da gerçekten  yatak odasında şık bir odak noktası sağlar. Çarpıcı bir renk ve metal aksan duvarlar yatak odası modelinde modern bir görünüm yaparken kahverengi yatak ve duvarları nötr ama yine de zengin bir görünüm ekler.

Aşağıdaki resimlerde 2015 Yatak odası modelleri, dekorasyon fikirleri ile sizde yeni yatak odalarınızda büyüleyici bir görünüm elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ