Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Nerede tasarım ve şık parçalar arasak İkea’da görüyoruz. Biz gerçekten çok daha fazla pahalı görünümlü ve iyi bir tarz ile evde bir IKEA öğeyi daha uygun fiyatlara bulabiliriz… IKEA parçası ev aksesuarları ve eşaylar 2015 yılında en şık ev dekorasyonlarına olanak veriyor.Uygun fiyatları ve her tarza uygun çeşitlilikte ürün yelpazesi ile her geçen yıl daha da modern ve zarif eşyaları evlerimiz ile buluşturuyor. Heyecan verici ve zarif 5 ikea eşyası ile evinizde yapabileceğiniz dekorasyon önerilerini sizler için hazırladık.

Eğlenceli ilham için, bizim şimdiki favori IKEA alışveriş IKEA aşyaları ile  birlikte, web deki dekorasyon önerilerini seçtik. IKEA ucuz 2015 eşya ve aksesuarları ile evinizdeki zerafeti çoğaltabilirsiniz!
IKEA Siyah beyaz çizgili Kilim

İskandinav tarzın, modern bir dekorasyon parçasına sahip bir siyah beyaz alanda odak noktası olarak, grafik siyah beyaz desenli kilim inanılmayacak şık bir dokunuş getirir.
Dayanıklı yün yüzey halısı oturma odasında ya da yemek masası altında mükemmel olur.. Benzersiz ve şık bir kilim ile evinizin tüm görünümünü bir anda değiştirebilirsiniz.Düz yüzey sayesinde yere yapışmasıkolay.Halının her iki tarafında aynı desen vardır, böylece kirlendiğinde ters çevirip de kullanabilirsiniz.

IKEA Hasır Sandalye

Bir Evde yemek masası ve beraberindeki tezgah, bar tarzı sandalyeler ve ahşap beyaz mobilyalar ile birlikte, tek hasır sandalye, akıllı ve rustik-şık görünüyor.

Hasır ; eşyaların her parçası eşsizdir.Hasır sandalye; Kullanıldığı alana yer kazandırır.Plastik ayakları nemli bir yüzey ile temas halinde olsa bile mobilyayı korur.

IKEA Beyaz masa ve sandalye

Sade beyaz masaya doku ve lüks getirmek için heykelsi sandalyeler, yüksek kontrastlı fotoğraf ve sahte kürk çevrili sandalye üstleri zarif ve modern bir kombinasyon. Tasarımda IKEA eşyaları olduğu görünüyor.
IKEA 3-Çekmece beyaz Dresuar

Dikkatli bir, siyah, beyaz, ve nötr renk paletindeki kıyafetler ile parlak beyaz dolaba, şık bir görünüm ekliyor. Piyasadaki en bütçe dostu seçeneklerden biri ikea’nın Dresuarları.

IKEA Ayna

Küçük bir odada büyük bir etki için, gümüş kaplı ayna odaya derinlik ve drama ekler. Odalara retro mobilya modern grafik desenleri karıştırarak büyüleyici bir yazlık tarz oda dekorasyonu yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ