Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

2015 Endüstriyel Aydınlatmalar

Son yılların hızla popülerleşen iç mekan dekorasyon tarzları arasında endüstriyel dekorasyon tarzı geliyor , metal ve ahşabın harika uyumu , yıpranmış tuğla duvarlar , ve beton görünümleri ile geçmişin trend akımı tekrar geri dönüyor. Endüstriyel dekorasyon örneklerinde tercih edilen ve tarzın en belirgin özellikleri arasında aydınlatma tasarımları geliyor. Endüstriyel aydınlatma modelleri çoğunlukla aleminyum ve metal malzemeler ile tasarlanan , farklı olduğu kadar dekoratif ve modern bir etki bırakan şık aydınlatma tasarımları olarak dikkat çekiyor.

Özellikle geniş mekanlarda tercih edilen büyük endüstriyel aydınlatmalar mekana estetik ve şık bir hava kazandırıyor. Endüstriyel aydınlatma modelleri sadece metal tasarımlardan oluşmuyor , bir çok dekorasyon örneğinde ahşap detayların yer aldığı aydınlatmalar ile karşılaşabilirsiniz , endüstriyel dekorasyon tarzının en belirgin özellikleri arasında ahşap , metal ve beton ağırlıklı bir mekan görünümüdür. Ayrıca endüstriyel aydınlatmalar sadece bu tarz için değil , loft , country gibi şık tarzlarda sıklıkla tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Endüstriyel aydınlatma tasarımları arasında öne çıkanlar , metal lambaderler , yine metal sarkıt avizeler , duvara entegre birbirinden dekoratif farklı tarza sahip metal ahşap karışımı aydınlatmalar yer alıyor.

İlginizi Çekebilir : Endüstriyel Stil 18 Fantastik Ev Dekorasyon Fikirleri

Endüstriyel tarzı dekorasyon örneklerinde metal abajurlar son derece dekoratif bir etki yaratırken , mekanın asıl ruhuna hitap eden aydınlatma tasarımları arasında sarkıt metal lambalar ve metal spot lambader modelleri geliyor. Dekorasyonda farklılık yaratmak adına kullanabileceğiniz farklı form ve ebatlar ile tasarlanan birbirinden dekoratif ve modern endüstriyel aydınlatma modelleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz.. Merak ettiğiniz ve beğendiğiniz tüm aydınlatma tasarımları için sorularınızı konu altından bize yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ