Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bu yazımızda size heyecan verecek harika 2015 2016 yeni banyo trendleri ile en sıcak tasarımları derledik.Eğer arkadaşlarınız ve sevdikleriniz de haberdar olsun isterseniz konu altından yazımızı paylaşabilirsiniz. 2015 yılında yeni banyo tasarım trendlerini yakalamak isterseniz sıcak trendleri ile parlayan yeni harika banyo dünyasına sizde dalın!

1. Spa Gibi Dinlendirici Banyo Tasarımları

‘Sorunlar yaşamın bir göstergesidir’: Hayat, herkes için zordur. Bu Hayatın büyük gerçeklerden biridir. Biz onlara karşı güçlü ya da bunları çözmek istiyor muyuz? Biz gerçeği kabüllenip onlar ile yüzleşmeliyiz hepimizin sorunları var  kabul etmeli ve çözüm üretmeliyiz. Gürültü ortamlardan uzaklaşıp kendimiz ile baş başa kalmalıyız ve zihinlerimizi önce dinlendirmeliyiz  İnsanlar artık teknolojiden uzak, bir kaçış bulma  ihtiyacı vardır,  şarj ve çözüm yetkisi için  dinlenmek düşünmek için bir yer bulmalıyız. Kaplıca otellerine kaçan insanlar bunlara örnektir. Artık banyolarda tüm bunlar için yeni dinlendirici alanlar geliyor.Tasarımcılar ve mimarlar buhar duş odaları, saunalar, jakuzi banyoları ve bu ihtiyaçlara cevaben kendi tasarımları içine sıcak küvetleri dahil ederek, ev içinde rahatlatıcı ve dinlendirici kaçış banyoları ekliyor… Bu muhteşem alana ek olarak bir sauna ve buhar duş kombinasyonu ünitesi r aşağıda spor alanı; Ev ortamında spa, yanlız çekilmek için mükemmel bir ek.

2. Banyolarda Yaşam ve Huzur veren Bitkiler ile Duvarlar

Aşağıdaki resimlerde bu nefese kesen huzur verici doğal yaşamı yansıtan bitkiler ile hazırlanmış şık banyo duvarlarını görebilirsiniz.Artık banyo tasarımlarında bu huzur verici bitkiler ile dekore edilmiş duvar dekorlarına çok önem veriliyor. İnsanlar yaşayan duvarları ile ilgili onları sulamak gerektiğini düşünebilir. Ancak otomatik su zamanı  ya da toprağın nem seviyesine göre saksı bitkileri için sulama sistemleri var.

3. Banyo Tasarımlarında Sağanak Açık Yürüyüş Havası
Lüks görünüm bu şekilde nihai hızlandırılmış, havai duş gibi büyük,  duş açık, özel inşa yürüyüş yeri. Kişisel kimlik ve bireysellik giderek artan bir eğilim var.Paranın bir sorun olmadığı kişiler için, insanlar özel çözümler ile, spa ve gösterişli bir yürüyüş için bu tarz sağanak yağışlı banyoları tercih edebilir. Bu uzun bir süre için yaklaşan banyo trendleri arasında.

4. Banyolarda Deniz Kıyı Stili
Kıyı ve ayrıca doğal plaj hissi veren banyo dekorun da kayalar, ağaç kabukları ve kütükler gibi doğal sahil aksesuarları2015 / 2016 yılında lük banyo tasarımlarında  popüler olacak. Aşağıdaki tasarımlarda görebilirsiniz. Sizde bu aksesuarları banyonuz için kendiniz satın alabilir veya bir driftwood ayna yapabilirsiniz. Sahil boyunca yürüyüş yapıp yıpranmış kütüklerin herhangi parçalarını toplayarak  normal çerçeveli ayna satın alın ve çerçeve üzerine tutkal sürüp yapıştırabilirsiniz.

Ayrıca bakınız; Ağaç kurusu Driftwood ile 50 Ev Dekorasyon Fikri

Ayrıca banyonuzda  driftwood ayna ile birlikte tasarım olarak kullanmak için eski yıpranmış, şık beyaz  ve oluk lambri ve hasır aksesuarlar arayın.

5. Mozaik Desenleri

Banyo trendlerinde hipnotik mozaik desen  gibi cesur taşlar çok trend. Ama desenli fayanslarda artık 2015 yılında  özellikle mozaikler bulunmaktadır. İsterseniz retro parlama da ekleyebilirsiniz,.

Cesur, parlak gidin, banyo tasarımlarında bu yıl desenli mozaikler ve fayans kullanmak çok trend.

6. Doğal Malzemeler
Doğal malzemeler kullanarak banyo tasarımlarında çok popüler oluyor. Özellikle tavanlar bayolar da doğal eski ahşap kirişler var.

Doğal ya da ahşap ile sınırlı değildir. Doğal taş, kayrak ve diğer dünyevi malzemelerin hepsi genelde doğal bir seçenek olarak çoğu tasarımlar için çalışmak için uygun seçeneklerdir. Ancak süreçte doğal olarak, sağlam, yıpranmış ahşaplarda tercihler yoğundur.

7. Bakır
Yeni 2015 2016 Banyo tasarım trendleri arasında Bakır detaylar dikkat çekiyor. Banyoda, endüstriyel bakır bazlı tasarımlar içinde, abartılı bakır boru özellikleri olarak da bulunmaktadır.  Ayrıca banyoya popüler yapacak bakır ışık garnitür, lavabo ve diğer ilginç aksesuarlar arayın.

9. Hotel Glam

Banyolarda bu hotel tarzı lüks glam görünüşlerde yeni trendler arasında.  Otel tarzı banyolar özellikle yeni inşa edilen ev tasarımlarında daha yaygın bir yer haline geldi.

2015 16 Yeni Banyo Trendleri – Resim Galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
BİR YORUM YAZ