Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Bir yemek odası her gün vakit geçirmek için ve çevresi yormayan dekorasyona sahip olmalıdır.  Ortam güzel, arkadaşlarınız ve aileniz için hoş, ama asla konuşmaları ya da yemek yeme bölümünden uzak olmamalıdır. Bugün size  20 muhteşem yemek odaları ile evde lezzetli yemekler ortaya çıkarmak için ve unutulmaz akşamlara teşvik edecek muhteşem tasarım öğeleri ile şık 2015 yemek odası modelleri seçtik.

Eğer yemek odası içine yeşillik getirmek isterseniz konuklarınıza  taze havayı solumak için izin verir, resimlerde gördüğünüz örnekler gibi, otomatik  taze yapraklı dekorasyon fikirleri  daha huzur verici yemek odaları hissini ekler.

Sadelik ve doğal ışık kahvaltı ve yavaş bir brunch için doğal bir seçim yapar bazı yemek odalarının şıklık anahtarı doğal ışıktır.

Alçak, karanlık tablolar neredeyse yükselmiş bir ayna görüntüsü verir, raflar yemek odalarına daha modern hissettirir.

Beyaz  yemek odası tabloları hafif, parlak, kadınsı hissi verir.

Ayrıca bakınız;

Renkli mutfak Masası ve sandalye modelleri 2015

İkea 2015 yemek masası ve sandalye modelleri

Tabii ki, herkese resmi bir yemek masasının alanına ihtiyacı vardır. Odada bir kitaplık  ve daha samimi bir ilişki için beş sandalye ve bir yuvarlak masa ile harika bir seçim yapabilirsiniz.

Döşemeli sandalyeler yemek ve deniz manzaralı yemek odalarında daha lüks konuşuyor. Bu alanlar da yemek yemek daha benzersiz  ve mükemmel bir sahil evinde güzel bir seçimdir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ