Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Dağ evleri ruhumuzu dinlemek, kendimizle ve ailemizle baş başa zaman geçirmek için eşsiz mekanlardır. Doğanın içerisinde, temiz havayı solurken şehir hayatının stresinden uzakta bir yaşam sürmeniz bu mekanlarda çok daha kolay. Dağ evleri herkesin hayalini süsler. Peki maliyeti? İşte bu konuda biraz açık olmak lazım. Eğer örneklerimizdeki gibi bir ev hayal ediyorsanız hatırı sayılır bir bütçeye ihtiyacınız olacak. Ama tek yol buradaki lüx evler değildir. Belki ağaç kütüklerden yapacağınız bir bungalov ev tam da size göredir. Hafta sonları stresini atabileceğiniz, ufak aralıklar soluklanabileceğiniz bungalov evler çok daha uzuza işinizi görebilir. Bunların haricinde diğer bir alternatifiniz dağ evini kiralamak da olabilir.

Şimdi sizlerle birbirinden güzel dağ evleri, bungalov evler ile ilgili ilhamlık örnekler sunacağız. Kışın şöminen başında, sessiz ve doğal bir ortamda kendinize zaman ayırmak, tarif edilemez bir hazzı yaşatacak. Doğanın içindeki evler sizi başka yerlere götürecek. Bu örnekleri mutlaka görmelisiniz.

Dağ Evleri Örnekleri Resim Galerisi

Dağ evleri ahşap modellerden ve doğal taş malzemelerden harika tasarımlarla göz alıcı güzelliğe sahip oluyorlar.Yine Bungalov evler daha minimal ve özellikle haftasonları dinlenmek için güzel yaşam alanlarıdır.

Bungalov Ev Modeli İle Doğanın İçerisinde Ruhunuzu Dinlendirin

Bungalov Ev Modeli

Küçük Bungalov Ev Modeli

Küçük Bungalov Ev Modeli

Eğer bungalov bir eviniz yoksa üzülmenize gerek yok. Size İzmit Maşukiye ve Trabzon Uzungöl veya Ayder Yaylasındaki kiralık bungalov evlerin harika olduklarını söylemiş olalım. Eğer bu evleri satınalma imkanınız yoksa belirttiğimiz yerlerde harika bir tatil geçirebilir, eşsiz manzara eşliğinde doğanın tadını çıkarabilirsiniz.

Ormanın İçerisinde Gizli Göl Manzaralı Dağ Evi

Ormanın İçerisinde Gizli Göl Manzaralı Dağ Evi

Avusturya Evlerine Benzeyen Sivri Çatılı Dağ Evi

Avusturya Evlerine Benzeyen Sivri Çatılı Dağ Evi

Doğal ağaçlar ve taşlar ile inşa edilen dağ evleri ve bungalov evler malzemeleri ve işçiliği ile pahalı evlerdir. Burada fiyatı etkileyen en büyük faktör, evin büyüklüğü ve tasarım şekli olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ