Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Aradığınız ne olursa olsun – ilginç, şık, ustaca, benzersiz  17 diy ev dekorasyon ürününü sizler için listeledik.Size evinizde dekoratif diy organizasyonları ile evinizi geliştirmemize yardımcı olacaktır. Eviniz için bu diy fikirleri ile evinizi baştan yaratmak ayrıca size ve ailenize zevk ve kolaylık verecek diy projeleri yapmak istemez misiniz.

Bu şekilde evinizin her yerinde daha güzel bir alan oluşturmanız mümkün olacak. Diy ev dekorasyon projeleri ile eviniz daha düzenli ya da bu delicesine yaratıcı ev geliştirme fikirleri ile birkaç İlginç, zarif, benzersiz ve ustaca, projeler evde ne sorununuz olursa olsun size yardımcı olacaktır. Ayrıca eviniz için çok sayıda yaratıcı çözümleri pembe dekor diy- ev  kategorisi altında  bolca bulabilirsiniz.

Evinizde basit ve yaratıcı dekor fikirleri, ihtiyacınız olan tüm sorunları çözmek için size rehberlik yapmak için ilham verdiği gibi para tasarrufu yapmanıza da yardımcı olacaktır.

Çerçeveli Manyetik Kara Tahta

Diy Mutfak Rafı

Diy Mutfak Rafı

Diy Mutfak Rafı
Ahşap ürünlerden eviniz için yapabileceğiniz kolay bir tasarımdır. Bu model el işi yasarımda bir tava asmak için askı tasarlanmıştır. Tek bir sütun tahtanın zımparalama ve vernikleme işleminden sonra tavaları ya da tencereleri asmak için çengeller monte edilmiştir. Bu tasarlanmış olan özel el işi ürünü mutfağınızda özel bir alana monte ederek kullanabilirsiniz. Bu el işi ürünü evinizde paltonuzu asmak için ya da anahtarlık gibi kullanmak için birçok yerde kullanabilirsiniz.

Diy Duvar Raflari

Diy Duvar Raflari

Diy Duvar Rafları
Yine ahşap malzemelerden tasarlanmış olan ve banyoda kullanmak için çok kullanışlı bir el işidir. Bu ürünü yapmak için marangozdan fazla ve kullanılmayacak tahtaları alarak yapabilmeniz mümkün olduğu gibi eski tahta kasalardan da yapılabilir. 3 adet uzun 8 adette ufak ve eşit kesilmiş tahtalara ihtiyacınız vardır. Bu tahtaları zımpara yapıp çivileyip sonra da vernik işleminden sonra kullanabilirsiniz.

Tahta Paletler ile Ayakkabilik Diy

Tahta Paletler ile Ayakkabilik Diy

Tahta Paletler ile Ayakkabilik Diy
Burada ki fikir oldukça mantıklı ve herhangi bir uğraşa gerek olmadan kullanabileceğiniz bir üründür. Palet olarak bildiğimiz ve marketlerde bulunabilecek bu ürünleri bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Gerekli görülmesi halinde zımpara ve vernik yapmanız gerekir. Ancak bu ürün mantıklı bir şekilde kullanılabilse de çok bu amaç için uygulanma fikrini görenlerde uyandırmayacaktır.

Mutfak dolabi icin acmali raf diy

Mutfak dolabi icin acmali raf diy

Mutfak Dolabı İçin Açmalı Raf DİY
Bazen mutfak dolapları arasında çok ufak ve kullanılmayan alanlar bulunmaktadır. Ancak bu alanlarda kavanoz ya da ufak paketler gibi ürünleri saklamak için raylı bir sistem oluşturulabilir. Gerçi bu tasarımlarda artık mutfak dolabı üreten kişi ve firmalar tarafından da uygulanmaya başladı. İşte sizin evinizde böyle bir uygulama olmaması halinde siz bu raylı sistemi yapabilir ve kavanozlarınızı saklayacak bir alan elde edebilirsiniz.

Mutfak İçin Güvenli Bıçak Depolama

Mutfak İçin Güvenli Bıçak Depolama

Mutfak İçin Güvenli Bıçak Depolama
Bildiğimiz üzere son zamanlarda Japon yemek kültürü çok popüler olmaya başladı. Bu ortamda ise çubuk dediğimiz iki adet ahşap çubuklarla yemek yenmektedir. İşte bu ahşap çubuklardan satın alarak bir kutu içerisine doldurup sıkı bir şekilde durmalarını sağlayınız. İşte bu alanda bıçaklık için çok ideal bir alan yaratılmış oluyor. İşte bu mutfak fikri de etkili bir ürün olmuştur.

Çam Kozalağı ile Gizli Anahtarlik DİY

Çam Kozalağı ile Gizli Anahtarlik DİY

Çam Kozalağı ile Gizli Anahtarlik DİY
Yaratıcı fikirler her zaman karşımıza çıkabiliyor. Bazı insanlar güzel şeyler üretme konusunda çok daha geniş ufukları olduğu kadar bazı insanlarda ise yeri geldikçe pratik çözümler bulması ile bir şeyler ürettiği görülmektedir. Burada ki DIY tasarımında çam sakızının eritilmiş ve ağzı mantar tıpalı bir şişe içine yerleştirilmiş içine ise özel bir anahtar koyulmuştur. Bu bir kolye ya da hatıra olarak saklanabilecek bir üründür.

Ekstra Banyo Depolama DİY

Ekstra Banyo Depolama DİY

Ekstra Banyo Depolama DİY
Banyo da bazen eşyalarımızı koymak için ya da banyo ürünlerini düzenlemek adına ürünlere ihtiyaç duyduğumuz oluyor. Bunun dışında seyahat ettiğimiz yerlerde özel eşyaları yanımıza aldığımız durumda da bu sepetleri kullanabiliriz. Küçük ama bir o kadar da etkili bir uygulama olan bu ufak sepetler hem sabun hem duş kremi hem de şampuanları koymak için ideal. Aynı zamanda seyahatlerde para ve telefon gibi özel eşyalarınızı da yanınıza aldığınız durumlarda bu gibi sepetlere ürünleri koyarak güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Banyo Duvar Sepetleri DİY

Banyo Duvar Sepetleri DİY

Banyo Duvar Sepetleri DİY
Son zamanlarda modern ev dekorasyonlarının vazgeçilmez hasır sepetleri elle yapılabileceği gibi hazır alınması da mümkün ürünlerdir. Bu ürünler de bazen kıyafet koymak için bazen oyuncakları toplamak için bazen ise bu gibi tasarımlar yapmak için kullanılabilir. Gördüğümüz gibi bir kaç adet sepeti taban kısmından duvara monte etmiş ve bu alanı bir raf gibi kullanmayı tercih etmişlerdir.

Banyo DİY Çamaşır Detarjanı Saklama Alanı

Banyo DİY Çamaşır Detarjanı Saklama Alanı

Banyo DİY Çamaşır Detarjanı Saklama Alanı
Resimde ki görsel çoğunlukla şerbet gibi ürünlerin koyularak organizasyonların yapıldığı bir üründür. Bazen doğum odalarında bazen düğünlerde kullanılmaktadır. Bu ürünler artık çok popüler olmaya başlaması ile de ger yerde satılmaya başlamıştır. İşte bu ürünleri bir de banyoda deterjan ya da yumuşatıcı koymak için kullanabilirsiniz.

Plastik Askılar DİY

Plastik Askılar DİY

Plastik Askılar DİY
Bu alanda plastik askılar kullanılarak kablolar sarılmış ve dolaşmaları engellenmeye çalışılmıştır. Bilindiği gibi elektronik eşyaların kullanım alanlarının artış göstermesi ile insanlar pratik fikirler ortaya koyuyor. Bu fikirde bu etkenlerden birisidir.

Şarap Şişesi DİY Vazo Yapımı

Şarap Şişesi DİY Vazo Yapımı

Şarap Şişesi DİY Vazo Yapımı
Burada ki tasarım fikri de çok ilginç ve çok göz kamaştırıcı bir fikirdir. Şarap şişesinin üzerine yapay bir çiçek yerleştirilmiş ve saksı gibi kullanılmaya çalışılmıştır. Bu tasarım evlerinizin köşesinde çok rahat kullanılabilir. Ayrıca bu tasarımın içine ışıklı bir tasarım yapılırsa çok daha zarif gözükebilir.

DİY Buzdolabı Raf Bezleri

DİY Buzdolabı Raf Bezleri

DİY Buzdolabı Raf Bezleri
Günümüz de çekmecelerin ve dolapların içini hem temiz tutmak için hem de nemlenmeyi engellemek adına çeşitli özelliklere sahip bir bez üretilmiştir. Hem farklı renk ve desenleri olan hem de farklı gereksinimlere ihtiyaç duyan bir ürün olmuştur. Bu ürünler buzdolapları içinde de kullanmak için idealdir.

DİY Çoraptan Toz Alma

DİY Çoraptan Toz Alma

DİY Çoraptan Toz Alma
Bildiğimiz gibi artık temizlik ürünlerine çok fazla yer veriyoruz. Bunlardan birisi de vileda olarak da bildiğimiz ürünlerdir. Bu ürünleri eski çoraplarınız ve bu alanda kullanılan sopalara geçirilerek kullanılabilir. Eğer ki evde bu ürün yoksa böyle bir seçenek tercih edilerek işinizi pratik şekilde halledebilirsiniz.

DİY Kara Tahta

DİY Kara Tahta

DİY Kara Tahta
Kara tahta dediğimiz zaman Türk eğitim sisteminde 1970’li seneler aklımıza gelmektedir. Özellikle anne ve babalarımızda sık duyduğumuz kara tahta terimi son zamanlarda bizlerin de yoğun ilgi duyduğumuz ve evlerimiz de kullandığımız ürünlerdir. Kara tahta almak çok kolay olduğu gibi evimiz de kendimizin yapması da mümkündür. Özellikle mat siyah boyalar satılmaktadır. Bu boyalarla istediğimiz alanı boyayarak kara tahta elde edilebilir. Bu tahtalara renkli renklerde tebeşirler kullanılarak yazılar yazılabilir. Notlar alabilir ya da tarifler yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. konya dekorasyon dedi ki:

    Çok güzel bir paylaşım olmuş. teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

BİR YORUM YAZ