İstikbal 2016 Yeni Koltuk Takımı Modelleri

İstikbal 2016 ve 2017 sezonuna hazırlamış olduğu koltuk takımları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Bu modelleri sizler için inceledik ve galerimizde tek tek inceleyebilmeniz için sıraya koyduk. Bu sıralamayı biraz kendi zevkimle biraz da İstikbal müşteri memnuniyetini baza alarak yaptım. İstikbal Koltuk Takımı Fiyatları diğer markalara nazaran belki biraz daha pahalı olabilir. Aslına bakarsanız Doğtaş gibi markalarla fiyatlar aynı, İder gibi diğer markalardan biraz daha pahalı gelebilir. Fiyatlar modellere göre değişiyor. Örnek veriyorum galerimizde yer alan ilk koltuk takımı olan Zenit Koltuk Takımı’nın fiyatı 5.000 TL civarında. Bu fiyatlar her zaman değişebiliyor, kesin bir fiyat almak istiyorsanız İstikbal Mobilya’nın kendi sitesinde yer alan fiyat listesini inceleyebilirsiniz. Tabii ki öncelikle almak istediğiniz modeli belirlemeniz lazım.

Alt kısımda yer alan galerimizde İstikbal Koltuk Takımı Modellerini inceleyebilirsiniz.

İstikbal 2016 Yeni Koltuk Takımı Modellerinde, tüm trend dekorasyon renkleri bulmanız mümkün. Bir birinden farklı modeller ile çiçek desenli yastıkları ile kombine edilmiş İstikbal 2016 Koltuk Takımı Modelleri en uyum renkler bir arada kullanılarak tasarlanmış. Hem kalitesinden hem şıklığından hiç bir zaman ödün vermeyen İstikbal canlı renk döşemeli koltuk modelleri ile her tarza ve zevke hitap ediyor.

Daha ilk bakışta İstikbal 2016 Oturma grubu modellerinden kendinizi alamıyorsanız. Hemen eviniz hayallerinizde canlanıyor. Acaba bu koltuk takımı benim evimde nasıl olur düşüncesi sarıyor. Gerçekten tek bir koltuk takımı ile evinizin tüm havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Hele ki mobilya seçimleriniz İstikbal markasından olursa bu hiç kaçınılmaz.

İstikbal 2016 Yeni Koltuk Takımı Modelleri her rengin yanına yakışır Açık pembe, pudra, bej, turkuaz, be aynı zamanda çiçek desenleri ile bu yılın en popüler tasarımlarında.Kalitesi ve şıklı bir arada evinizi taşıyan İstikbal koltuk takımlarını yıllarca şıklığından ve kalitesinde ödün vermeden kullanabilirsiniz.

İstediğiniz tarzın ve enerjinin üstünde, İstikbal koltukları evinizde uyumlu görüntüyü yakalamanıza yardımcı olacak bir çok renk çeşidini bir arada sizlere sunuyor. Hem tek başına hem de arklı ve uyumlu bir renk ile kullanılan koltuk takımları zarifliğiyle ve modern tarzı ile her yerde bakışları üzerine çekmeyi başarır.

Üstelik 2016 2017 dekorasyon trendlerini yansıtan İstikbal koltuk modellerinde, parlak ve canlı renklerin tercih edebileceğiniz bir çok çeşit ile dolu.

İstikbal 2016 Yeni Koltuk Takımı Modelleri arasında, koltuk ve yastık rengi kombinlerde farklı renkleri, desenleri bir arada nasıl kullanıldığını ve nasıl daha şıklık verdiğini tüm ayrıntıları renkleri ile aşağıdaki galerimizde görebilir alışveriş öncesi fikir sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
BİR YORUM YAZ