Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ne yazık ki, gençlerin hayatı her zaman arkadaşlarıyla dışarıda gezerek ve eğlenerek geçmesi olamaz, bu önemli yıllarında gelecek kariyerlerini şekillendirecek ve bir meslek belirleyip çalışmak için yeterince zamanları vardır; işte o gelişmekte olan zihinlere ilham verecek genç odası çalışma alanlarında güzel dekorasyon örnekleri seçmek gerekir.

Bu çatı katı genç odası dekorasyonu için güzel bir çalışma masası, doğal ışık kaynağından tam olarak yararlanmak için pencerenin hemen önünde dekore edilmiş. Çalışma kitapları için büyük bir kitaplık seçilmiş.Ayrıca yatak köşede duvara yakın konularak odaya ferah bir hava verilmiş.

Dubleks evler için güzel ve dekoratif bir genç odası çalışma alanı örneği daha.Güzel bir ışıklandırma beyaz duvarlar ve ahşap döşemeler ile çalışma masası huzur verici ve ilham açıcı bir atmosfere sahip. Ayrıca küçük bir merdiven odada çalışmak için daha fazla alan sağlıyor.

İki genç için güzel bir ortak çalışma alanı.Yatak zemin basit bir perde ile dekore edilmiş. Perde ile ortadan odanın bölünmesi daha rahat bir çalışma alanı sağlamış. Ortak kullanılan duvardaki raflar ise kardeşler için iletişim ve işbirliği fırsatı sağlamış.

IKEA mobilyalarında bu tarz genç odası çalıma alanları için dekoratif ve şık eşyalar sarın alabilirsiniz.
Tabii ki, bir genç çalışma alanı, her zaman bir yatak odası sınırları içersinde olması gerekmez; sessiz bir oturma odasında bile düzgün bir çalışma masası ekleyerek düzgün bir çalışma alanı sağlar.Ayrıca gençlerin nasıl çalıştığını kontrol etmenize olanak verir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
BİR YORUM YAZ