Resim Galerisi için Buraya Tıklayınız.

Ev dekorasyonu içerisinde oldukça önemli olan duvar rengi birçok kişi tarafından iki renk arasında kararsız kalmalarına neden olmuştur. Sevdiğiniz bir renk üzerinden evin tamamını veya belirli bir bölümünü boyamak için hazırlandığınız bu süreçte kararınızı net bir şekilde vermeniz, sonradan oluşan hayal kırıklıklarına uğramamanız için iyi bir seçim olacaktır. Günümüz evlerinde genellikle yarı beyaz diğer yarısı ise kişinin beğendiği bir renk üzerinden boya işlemi yapılmaktadır. Bu oldukça klasik ve alışılmış bir duvar dekorasyonu olduğu için daha alternatifi bol örneklerden faydalanarak duvarlarınıza iki renk üzerinden boyama işlemi yapmanız daha uygun olacaktır.

Birbirinden farklı fakat uyumlu iki renk ile duvar boyama işlemi oldukça şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. Eğer beyazında içerisinde bulunmasını istiyorsanız beyaz rengine yakışan en güzel rengi veya sevdiğiniz rengi ek yaparak sofistike bir görünüm kazandırabilirsiniz. Günümüz evlerinin birçoğunda alt kısımlar farklı renk seçenekleri ile tercih edilirken, üst kısımlarda beyaz veya nötr renkler üzeri tercihler yapılmaktadır. Ama renkli bir kişiliğe sahipseniz ve tarzınızı yansıtmak istiyorsanız, yukarıda da bahsettiğimiz gibi birbirine uyumlu iki renk üzerinden harika bir duvar kombini yaratabilirsiniz.

Bu gibi özel konularda kararsız kaldıysanız mutlaka bir iç mimar’dan destek almalısınız. Bunun dışında 2016 iki renkli duvar dekorasyonları örneklerine aşağıda bulunan galeri bölümünden göz atarak fikir edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ